Tomasz Gustaw 87’

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ruchtozdrowie.com.pl

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

Wakacje 2015 Wychowawca Kolonijny. Obowiązki: całodobowa opieka nad dziećmi i młodzieżą podczas wypoczynku w górach.

2013 - 2015 Międzyszkolny Klub Sportowy Wieluń. Asystent trenera w II-go ligowym klubie piłki ręcznej seniorów, Trener przygotowania motorycznego oraz Statystyk. Obowiązki: prowadzanie testów wydolnościowych, diagnostyka, organizacja, realizacja, wyznaczanie i kontrola indywidualnych obciążeń treningowych zawodników podczas okresu przygotowawczego i startowego oraz prowadzenie statystyk pomeczowych podczas okresu startowego. www.facebook.com/MKSWielun www.mkswielun.pl

WYKSZTAŁCENIE:

2012 - 2014 Politechnika Opolska, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, kierunek Wychowanie Fizyczne. Studia magisterskie.

2007 - 2010 Politechnika Opolska, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, kierunek Wychowanie Fizyczne. Studia licencjackie.

WSPÓŁPRACA:

2012 - 2016 Promowanie Kultury Fizycznej człowieka za pośrednictwem strony internetowej www.ruchtozdrowie.com.pl z Wydziałem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

PRAKTYKI ZAWODOWE:

2014 Praktyka trenerska - klub piłki ręcznej KS Gwardia Opole - Superliga.

2012 Praktyka nauczycielska - LO nr II im. Janusza Korczaka w Wieluniu.

2009 Praktyka nauczycielska - Gimnazjum nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieluniu.

2008 Praktyka nauczycielska - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi w Wieluniu.

WOLONTARIAT:

2013 Ankiety oraz rozmowy na temat stanu wiedzy o Kulturze Fizycznej człowieka w gimnazjach  oraz w liceach w Wieluniu.

KOMPETENCJE:

•Trener II klasy mistrzowskiej - Piłka Ręczna

•Instruktor Dyscypliny Sportu - Piłka Ręczna, Koszykówka, Piłka Siatkowa  

INNE WIADOMOŚCI:

•Zawodnik piłki ręcznej MKS Wieluń. VIII miejsce w Finałach Mistrzostw Polski: lata 2002 (młodzicy) oraz 2006 (junior starszy). W latach 2011-13 występy seniorskie.

ZAINTERESOWANIA:

•Historia II wojny światowej, majsterkowanie.

Slogan "Ruch to Zdrowie" dopiero zdobywa popularność oraz rzeczywiste zrozumienie intencji jakie się za nim kryją. Nie jest on jednak do końca zgodny z prawdą w stu procentach! Poprzez drobne modyfikacje oraz dodanie kilku wyrazów sprawimy, że forsowana przez nas idea nabierze dużo bardziej rzetelnego znaczenia. Wyznajmy więc taką oto zasadę: "Mądry i zaplanowany ruch rekreacyjny to samo zdrowie"!

Propagowany przez nas ruch rekreacyjny absolutnie nie będzie oznaczać, że porzucimy profesjonalne i godne pochwały zachowania jakie preferują prawdziwi sportowcy. Poprzez ukazanie różnych wariantów nauczysz się dostosowywać najlepsze z możliwych sposobów działania, dla swojej konkretnej osoby. Możliwe, że nie zdobędziesz dzięki temu medali, sławy czy wynagrodzenia finansowego. W zamian zyskasz zdecydowanie cenniejsze od tego wszystkiego zjawisko szeroko rozumianego pojęcia ZDROWIA!

Oczekujemy tego, iż poprzez informacje zawarte w tym serwisie zarówno uczniowie jak i starsze osoby uwierzą w to, że praktykowanie systematycznej aktywności ruchowej jest absolutnym niezbędnikiem utrzymania nas wszystkich w najwyższej możliwej formie psychofizycznej. Sądzimy, iż każdy zasługuje na garść prostych informacji mających realny wpływ na podniesie jakości jego życia. Zostań więc także ambasadorem tej wartościowej idei i promuj wszelaką aktywność ruchową razem z nami!

Najnowsze